Trwa nabór zgłoszeń na Festiwal NNW 2021

Do 25 czerwca można zgłaszać filmy, wideoklipy oraz dokumenty radiowe na Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW. XIII edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29 września – 2 października 2021 roku.

 

W tym roku zaplanowano pięć konkursów. Poza Konkursem Filmów Polskich, który istnieje od pierwszej edycji festiwalu, zapraszamy do rywalizacji w Międzynarodowym Konkursie Filmów Dokumentalnych, a także po raz drugi w Międzynarodowym Konkursie Filmów Fabularnych. Ponadto w programie znajdzie się również Konkurs Wideoklipów oraz Konkurs Radiowy.

Nabór zgłoszeń do wszystkich festiwalowych konkursów odbywa się online poprzez festiwalową stronę. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia, przesłać link do kopii przeglądowej produkcji i wysłać zgłoszenie online.

Przed przesłaniem zgłoszenia zapoznajcie się z REGULAMINEM w którym mowa o kryteriach jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane. Prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem festiwalu: konkurs@festiwalnnw.pl

Szczegółowe informacje o konkursach oraz formularze on-line znajdziecie tutaj KONKURSY

 

Czym jest Festiwal Filmowy NNW?

Festiwal NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy kierowane do twórców oraz środowisk interesujących się historią.

Festiwal prezentuje filmy kina światowego, europejskiego i polskiego ukazujące różne drogi do wolności narodów, jak i wolności indywidualnej każdego człowieka. Festiwal NNW to także wydarzenia branżowe (Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A).

Dopełnieniem festiwalowego programu są wydarzenia artystyczne: koncerty, widowiska plenerowe, spektakle teatralne, wernisaże czy wystawy.

 

Wszystkich twórców i twórczynie zachęcamy do zgłaszania swoich produkcji.

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego!