Nabór zgłoszeń na Festiwal NNW 2023 otwarty

Ogłaszamy nabór zgłoszeń i rozpoczynamy oficjalną selekcję na jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW. Rok 2023 będzie dla Festiwalu NNW wyjątkowy. Spotkamy się już po raz piętnasty na święcie kina opowiadającego o drogach do wolności i bohaterach, którym naszą wolność zawdzięczamy. XV Festiwal NNW odbędzie się w dniach 27-30 września w Gdyni.

Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych, wideoklipów oraz reportaży radiowych do selekcji festiwalowej. Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego!

Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów festiwalu odbywa się ONLINE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na festiwalowej stronie, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer filmu, fotosy z filmu, zdjęcie autora) na adres mailowy konkurs@festiwalnnw.pl .

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 10 CZERWCA 2023 ROKU.

Szczegółowe informacje o konkursach oraz formularze online znajdą Państwo w zakładkach poszczególnych konkursów.
Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie z REGULAMINEM, w którym zawarte są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.
Masz pytania? Piszcie do nas na adres: konkurs@festiwalnnw.pl

Wybierz odpowiednią kategorię i zgłoś produkcję do konkursu. Spotkajmy się jesienią w Gdyni!

Międzynarodowy Konkurs Filmów Fabularnych

Międzynarodowy Konkurs Filmów Dokumentalnych

Konkurs Dokumentów Polskich

Konkurs Wideoklipów

Konkurs Reportaży Radiowych