New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
HomeKontakt

Kontakt

Stowarzyszenie Scena Kultury

Stowarzyszenie Scena Kultury
ul. Bieżanowska 2/14
02 – 655 Warszawa

Dyrektor Festiwalu Filmowego NNW

Arkadiusz Gołębiewski
a.golebiewski@festiwalnnw.pl

Media Społecznościowe

Biuro Festiwalowe NNW:

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 10.00 – 17.00
tel.: +48 517 890 444
biuro@festiwalnnw.pl

Agnieszka Falkowska
Szef Biura Festiwalu NNW
a.falkowska@festiwalnnw.pl

Kacper Iskra
Producent kreatywny
k.iskra@festiwalnnw.pl

Agnieszka Krawczyk
a.krawczyk@festiwalnnw.pl

Jarosław Krychowiak
j.krychowiak@festiwalnnw.pl

Krzysztof Grabowski
Koordynator Retrospektyw Festiwalu NNW
k.grabowski@festiwalnnw.pl

Kontakt dla mediów
Magdalena Łysiak
media@festiwalnnw.pl

 

X Festiwal Filmowy NNW
Gdyńskie Centrum Filmowe
29.09 – 02.10.2018

Gdyńskie Centrum Filmowe

Plac Grunwaldzki 2, 81-365 Gdynia

Muzeum Miasta Gdyni

ul. Zawiszy Czarnego 1, 81-374 Gdynia